Podziękowanie dla odchodzących lekarzy na cotygodniowym spotkaniu kadry kierowniczej

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
1 maja 2021

30 kwietnia odbyło się spotkanie Dyrekcji z ordynatorami wszystkich oddziałów Szpitala Powiatowego w Limanowej. Na cotygodniowych zebraniach omawiana jest bieżąca sytuacja na oddziałach, pojawiające się  problemy, czy też nowe wytyczne związane z pracą podczas pandemii.

Dodatkowo, podczas spotkania Marcin Radzięta Dyrektor Szpitala oraz lek. Andrzej Gwiazdowski Z-ca Dyrektora ds. Lecznictwa, złożyli podziękowania doktorowi Januszowi Chodorowskiemu i Tomaszowi Idzikowi, którzy zakończyli pracę w limanowskiej placówce. Obaj lekarze pracowali na Oddziale Chorób Wewnętrznych.

Zwracając się do lekarzy Dyrektor Szpitala dziękował im za odpowiedzialność, sumienność, profesjonalne podejście do pacjenta, ale również za zwykłą ludzką wyrozumiałość i życzliwość. „Dziękuję za służbę na rzecz drugiego człowieka, za poświęcenie, oddanie i nieustanną obecność w życiu naszego Szpitala”.

Wręczając lekarzom symboliczne upominki życzył im wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym, realizacji dalszych planów zawodowych, a doktorowi Chodorowskiemu przechodzącemu na emeryturę, realizacji pasji, które do tej pory niejednokrotnie ustępowały obowiązkom służbowym.

Do podziękowań dołączyli wszyscy ordynatorzy i kierownicy oddziałów  Szpitala.

Jednocześnie Marcin Radzięta Dyrektor Szpitala poinformował, iż od dnia 1 maja Oddziałem Chorób wewnętrznych będzie kierował dr. n. med. Marek Karpiński.

 

 

dr n. med. Janusz Chodorowski –specjalista chorób wewnętrznych, specjalista patomorfolog. Ze Szpitalem Powiatowym w Limanowej związany od 1978 roku, najpierw jako Ordynator, a potem lekarz Oddziału Chorób Wewnętrznych. Człowiek z bogatą wiedzą medyczną, niezwykłej energii, pełen pasji i nieustającej chęci zdobywania nowych doświadczeń.

lek. Tomasz Idzik – specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog. W Szpitalu Powiatowym w Limanowej od 2011 roku, od 2015 na stanowisku Kierownika Oddziału Chorób Wewnętrznych. Swoją życzliwą postawą, uśmiechem, umiejętnościami interpersonalnymi i bogatą wiedzą medyczną zdobył uznanie współpracowników oraz ogromną sympatię pacjentów i ich rodzin.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie