Szpital Powiatowy Imienia Miłosierdzia Bożego w Limanowej

Aktualności

Artykuły

Przejdź do - Informacja dla rodzin i krewnych pacjentów leczonych na oddziałach szpitala

Informacja dla rodzin i krewnych pacjentów leczonych na oddziałach szpitala

W związku z ograniczeniami odwiedzin w szpitalu informujemy, że  zostały wyznaczone godziny przyjmowania przesyłek dla pacjentów.
Harmonogram odbioru paczek:

  • Oddział Pulmonologii – od poniedziałku do piątku paczki będą odbierane w godzinach od 8:00 do 14:00  przed wejściem głównym do Oddziału Pulmonologii. W sobotę, niedziele i dni wolne od pracy paczki należy dostarczyć do punktu pomiaru temperatury, który znajduję się obok apteki „Słonecznej” w godzinach od 10:00 do 12:00 oraz od 15:00 do 17 :00.
  • Na pozostałe oddziały paczki można przekazywać do punktu pomiaru temperatury obok apteki „Słonecznej” codziennie w godzinach:

           10:00 - 12:00

           15:00 - 17:00

 

23 października 2020
Przejdź do - Odpłatne badania w kierunku SARS CoV-2

Odpłatne badania w kierunku SARS CoV-2

- badania genetyczne metodą RT-PCR:
Koszt wynosi 300 złotych bez tłumaczenia na języki obce oraz 370 złotych z tłumaczeniem na język angielski lub niemiecki.
- testy antygenowe:

Koszt wynosi 100 złotych bez tłumaczenia na języki obce oraz 150 złotych z tłumaczeniem na język angielski lub niemiecki.

Przed badaniem wymagana jest wcześniejsza rejestracja telefoniczna co najmniej jeden dzień przed badaniem od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu  536 544 595 lub 668 537 028. Rejestracja odbywa się w godzinach od 8:00 do 15:00.

25 lutego 2021
Przejdź do - Pracownia Endoskopii naszego Szpitala została w ostatnim czasie doposażona w nowy sprzęt diagnostyczny.

Pracownia Endoskopii naszego Szpitala została w ostatnim czasie doposażona w nowy sprzęt diagnostyczny.

W ostatnim czasie do Pracowni Endoskopii trafił nowy sprzęt diagnostyczny. Jest to wysokiej klasy zestaw laparoskopowy z torem wizyjnym HD. Nowym sprzętem są już przeprowadzane badania gastroskopii i kolonoskopii. Zestaw ten zakupiony został za cenę 409 958, 46 złotych. Pieniądze na zakup sprzętu zostały przekazane przez Zarząd Powiatu Limanowskiego i Radę Powiatu Limanowskiego.

12 lutego 2021
Przejdź do - Światowy Dzień Chorego 2021

Światowy Dzień Chorego 2021

11 lutego 2021 roku obchodzony jest XXIX Światowy Dzień Chorego. Z tej okazji pracownicy naszego Szpitala z dyrekcją na czele pragną złożyć wszystkim chorym przebywającym zarówno w naszej placówce jak i w swoich domach serdeczne życzenia szybkiego powrotu do zdrowia oraz cierpliwości podczas procesu leczenia.

 

11 lutego 2021
Przejdź do - Od początku lutego w naszym Szpitalu będą wykonywane badania na nowym sprzęcie w Pracowni Bakteriologicznej.

Od początku lutego w naszym Szpitalu będą wykonywane badania na nowym sprzęcie w Pracowni Bakteriologicznej.

Od początku lutego 2021 roku w naszym Szpitalu można wykonać odpłatne badania w kierunku wirusa SARS CoV-2 genetyczną metodą RT – PCR.

2 lutego 2021
Przejdź do - Szpital zatrudni Pielęgniarkę Epidemiologiczną

Szpital zatrudni Pielęgniarkę Epidemiologiczną

Szpital Powiatowy w Limanowej Imienia Miłosierdzia Bożego zatrudni Pielęgniarkę Epidemiologiczną.

Warunki płacy i formy zatrudnienia do uzgodnienia.
Szczegółowych informacji udziela Dyrekcja Szpitala tel: 18/ 33-01-780.

1 lutego 2021
Przejdź do - Oddział Dziecięcy naszego Szpitala działa już w normalnym trybie

Oddział Dziecięcy naszego Szpitala działa już w normalnym trybie

Dyrekcja Szpitala Powiatowego w Limanowej informuje, że od 1 stycznia 2021 roku Oddział Chorób Dzieci naszej placówki funkcjonuje ponownie w normalnym trybie. Informujemy także, że nasz Oddział Dziecięcy zapewnia ponownie rodzicowi małego pacjenta możliwość przebywania matki lub ojca z dzieckiem w jednoosobowej sali (izolatce) – sale wyposażone są w dodatkowe łóżka hotelowe dla rodzica. Przy każdej sali znajduję się łazienka. Informujemy także, że Oddział Chorób Dzieci prowadzi pełną diagnostykę a personel z pełnym zaangażowaniem i uśmiechem czeka aby pomóc małym pacjentom.

13 stycznia 2021